Michelin MPX160CK
elektrická tlaková myčka s indukčním motorem 160 bar
MPX160CK - elektrická tlaková myčka s indučkním motorem 160 bar 3 písty potažené keramikou hnané systémem klikové hřídele 5m dlouhý elektrický kabel tepelná ochrana motoru možnost nastavení tlaku a tlakoměr pro jeho kontrolu zabudovaný systém na nasávání saponátu automatický ventil, který zastaví t... celý popis
EAN kód:8016287145244
Výrobce:Michelin
Příkon:2900
Typ motoru:230 V / 50 Hz, indukční
Vinutí motoru:Cu
Max. tlak:160
Pracovní tlak (max.):140
Průtok:510
Max. teplota na vstupu:50
Typ čerpadla:Mosazné
Total stop system:Ano
Možnost čerpat vodu z nádrže:Ano
Kompletní specifikace
MPX160CK - elektrická tlaková myčka s indučkním motorem 160 bar