RYOBI R18CK4-252S
aku 18 V set (R18DD3 + R18T-0 + RRS1801M + R18CSP + 1 x 5,0 Ah + 1 x 2 Ah baterie + nabíječka)
R18CK4-252S - aku 18 V set (R18DD3 + R18T-0 + RRS1801M + R18CSP + 1 x 5,0 Ah + 1 x 2 Ah baterie + nabíječka) 4dílná kombo sada zahrnuje vrtací šroubovák, okružní pilu, šavlovou pilu a LED baterku Vrtací šroubovák R18DD3 je ideální na šroubování a vrtání ve dřevěných a kovových aplikacích. Má celoko... celý popis
Kompletní specifikace
R18CK4-252S - aku 18 V set (R18DD3 + R18T-0 + RRS1801M + R18CSP + 1 x 5,0 Ah + 1 x 2 Ah baterie + nabíječka)
4dílná kombo sada zahrnuje vrtací šroubovák, okružní pilu, šavlovou pilu a LED baterku
Vrtací šroubovák R18DD3 je ideální na šroubování a vrtání ve dřevěných a kovových aplikacích. Má celokovové 13mm ráčnové sklíčidlo a 2 rychlostní stupně pro řízení maximální rychlosti
Okružní pila RWSL1801 je ideální na dlouhé přímé řezy, zkracování dřevěných desek, řezání kuchyňských pracovních desek či podlahových krytin i snadné a přesné příčné řezání trámů. Může řezat až až do hloubky 45mm při 90° a 32mm při 45° a je dodávána se 150mm kotoučem s 18 zuby s břity ze slinutého karbidu
Šavlová pila RRS1801 je univerzální pila, ideální pro řezání různorodého materiálu. Délka zdvihu je 22mm, má variabilní elektroniku rychlosti a beznástrojové upínání pro výměnu pilového plátku
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland