RYOBI R18DD7-252S
aku bezuhlíkový 18 V šroubovák/vrtačka + 1x 2Ah + 1x 5Ah baterie + nabíječka ONE+
R18DD7-252S - aku bezuhlíkový 18 V šroubovák/vrtačka + 1x 2Ah + 1x 5Ah baterie + nabíječka ONE+ Bezuhlíkový vrtací šroubovák je ideální pro vrtání do dřeva či kovu a šroubování Bezuhlíková technologie Ryobi využívá patentovanou elektroniku k podání lepšího výkonu a delší výdrže 13mm sklíčidlo pro ... celý popis
EAN kód:4892210181305
Typ motoru:aku bezuhlíkový 18V
Otáčky:0-500 / 0-1800
Sklíčidlo:13 mm
Vrtání do dřeva:38
Vrtání do oceli:13
Max. utahovací moment:60
Akumulátor:2x 18 / 2 a 5
Kompletní specifikace
R18DD7-252S - aku bezuhlíkový 18 V šroubovák/vrtačka + 1x 2Ah + 1x 5Ah baterie + nabíječka ONE+
Bezuhlíkový vrtací šroubovák je ideální pro vrtání do dřeva či kovu a šroubování
13mm sklíčidlo pro lepší uchycení a výdrž
2 rychlostní stupně pro řízení maximální rychlosti, která odpovídá různým materiálům a aplikacím
24stupňové nastavení točivého momentu vždy usnadňuje šroubování vrutů do jedné roviny s materiálem
LED osvětluje pracovní oblast pro lepší viditelnost
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland