RYOBI R18MS216-0
aku pokosová pila ONE+ (bez baterie a nabíječky)
R18MS216-0 - aku pokosová pila ONE+ Akumulátorová pokosová pila s posuvem umožňuje maximální prořez 70x270mm při úhlu 90° Předem nastavené úhly řezání odstupňované po 45° a nastavitelné zkosení 0 až 45° Tenký pilový kotouč nejvyšší třídy o průměru 216mm se 48 zuby osazenými karbidovými břity poskyt... celý popis
Dostupnost
Není skladem
bez DPH
Číslo produktu:5133003597
EAN kód:4892210156952
Průměr kotouče:216
Vnitřní průměr kotouče:30
Typ motoru:aku 18 V
Otáčky:3200
Rozsah natočení stolu:-45/45
Prořez 90°/90°:70x270
Prořez 90°/45°:48x270
Prořez 45°/45°:48x185
Prořez 45°/90°:70x185
Kompletní specifikace
R18MS216-0 - aku pokosová pila ONE+
Akumulátorová pokosová pila s posuvem umožňuje maximální prořez 70x270mm při úhlu 90°
Předem nastavené úhly řezání odstupňované po 45° a nastavitelné zkosení 0 až 45°
Tenký pilový kotouč nejvyšší třídy o průměru 216mm se 48 zuby osazenými karbidovými břity poskytuje vynikající výkon i kvalitu řezaných ploch
Vysoce kvalitní základna stolu z hliníkového odlitku poskytuje dokonale rovný řez povrchu
Vestavěný laser poskytující maximální přesnost při sledování řezné linie
Při použití akumulátoru RB18L50 o kapacitě 5.0Ah z řady Lithium+ lze provést až 315 příčných řezů při zpracování hranolů o průřezu 50x100mm
Standardní výbava: 1x TCT kotouč se 48 zuby, 1x svěrka, prachový sáček, klíč
Baterie a nabíječka pro 18 V aku systém RYOBI ONE+
Jednotlivé stroje 18V aku systému Ryobi One + se dodávají bez baterky a nabíječky. Ty se kupují samostatně nebo v tzv. výhodných startovacích sadách a jejich nabídku naleznete v záložce příslušenství. S jedinou baterií a nabíječkou tak můžete pohánět libovolný z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky systému ONE+. Nekupujete tedy s každým dalším strojem novou baterii a nabíječku, což Vám ušetří nemalé finanční náklady.
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland