RYOBI R18PD3-120SA17
aku 18V příklepová vrtačka + 1x 2Ah baterie + nabíječka + taška + sada bitů ONE+
R18PD3-120SA17 - aku 18V příklepová vrtačka + 1x 2Ah baterie + nabíječka + taška + sada bitů Akumulátorová příklepová vrtačka ideální pro vrtání do dřeva či kovu, vrtání šroubů či vrtání do zdiva díky zatloukací funkci Celokovové 13mm ráčnové sklíčidlo pro lepší pevnost uchopení a výdrž 2 rychlostn... celý popis
Kompletní specifikace
R18PD3-120SA17 - aku 18V příklepová vrtačka + 1x 2Ah baterie + nabíječka + taška + sada bitů
Celokovové 13mm ráčnové sklíčidlo pro lepší pevnost uchopení a výdrž
2 rychlostní stupně pro řízení maximální rychlosti, která odpovídá různým materiálům a aplikacím
24stupňové nastavení točivého momentu
LED, která osvětluje pracovní oblast, zajišťuje lepší viditelnost
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland