RYOBI R18PDBL-252S
18 V bezkomutátorová příklepová vrtačka + 1x 2Ah + 1x 5Ah baterie + nabíječka ONE+
R18PDBL-252S - 18 V bezkomutátorová příklepová vrtačka + 1x 2Ah + 1x 5Ah baterie + nabíječka ONE+ Výhody: Střídavý bezkartáčový motor elektronicky řízený pro optimalizaci efektivity - až o 40% delší běh na jedno nabití. Elektronická regulace výkonu přináší až o 20% více energie než kartáčovaný vrta... celý popis
EAN kód:4892210157485
Typ motoru:aku 18 V
Otáčky:0-440 / 0-1700
Sklíčidlo:13 mm
Vrtání do dřeva:50
Vrtání do oceli:13
Vrtání do betonu:13
Max. utahovací moment:60
Stupně utahovacího momentu:10
Akumulátor:1x 18 / 2, 1x 18 / 5
Kompletní specifikace
R18PDBL-252S - 18 V bezkomutátorová příklepová vrtačka + 1x 2Ah + 1x 5Ah baterie + nabíječka ONE+
Výhody:
Elektronická regulace výkonu přináší až o 20% více energie než kartáčovaný vrtačky
Střídavý motor se méně zahřívá a vydrží až 10 krát déle než u kartáčové vrtačky
Celokovové 13 mm západkové sklíčidlo pro lepší uchycení, pevnost a odolnost bitů a vrtáků
LED osvětluje pracovní plochu
Nová ERGOTECH rukojeť s pogumovanou Gripzonou + mikrotextury pro větší pohodlí při ovládání
Nejkompaktnější 18V Ryobi příklepová vrtačka , měří 201 mm na délku
Zahrnuje 1 x oboustranný šroubovací bit
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland