RYOBI RLM36X41H40
aku 36V sekačka + 1x 4Ah baterie + nabíječka
RLM36X41H40 - aku 36V sekačka + 1x 4Ah baterie + nabíječka Výkonný 36 V MAX POWER™ Lithium+ akumulátor poskytuje více výkonu, delší dobu chodu a lepší trvanlivost ve srovnání s předchozí Lithium-Ion technologií, poskytuje výkon srovnatelný s benzínovým nářadím Technologie Intellicell™ monitoruje a ... celý popis
EAN kód:4892210147608
Záběr sečení:40
Pro údržbu plochy:500
Min. výška sečení:20
Max. výška sečení:70
Garantovaná hladina akustického výkonu:92,9
Typ motoru:Bezuhlíkový
Druh pohonu:Akumulátorový
Objem koše:50
Indikátor plného koše:Ano
Šasi:Plastové
Způsob nastavení výšky sečení:Centrální
Počet úrovní nastavení výšky sečení:5
Boční výhoz:Ne
Zadní výhoz:Ne
Mulčování:Ano
Typ řidítek:Ergonomická, sklopná
Nastavení výšky řidítek:Ano
Vibrace působící na obsluhu:0,3
Napětí baterie:36
Kompletní specifikace
RLM36X41H40 - aku 36V sekačka + 1x 4Ah baterie + nabíječka
Výkonný 36 V MAX POWER™ Lithium+ akumulátor poskytuje více výkonu, delší dobu chodu a lepší trvanlivost ve srovnání s předchozí Lithium-Ion technologií, poskytuje výkon srovnatelný s benzínovým nářadím
36V komutátorový motor s vysokým krouticím momentem pro vynikající výkonnost i v prostředí s odolnější trávou
Jednobodové výškové nastavení pro 5 délek trávy od 20 mm do 70 mm
Vyžínání okolo květinových záhonů s hřebenem na trávu EasyEdge™
Teleskopické ergonomické rukojeti zaručují pohodlné sečení uživatelům všech výšek
Sklápěcí rukojeti a koš na trávu pro snadné ukládání
Kapacita koše na trávu 50 l
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland