RYOBI RY18BZA-0
aku 18V odpuzovač hmyzu ONE+ (bez baterie a nabíječky)
RY18BZA-0 - aku 18V odpuzovač hmyzu ONE+ 18V Akumulátorový odpuzovač hmyzu disponuje vysokým napětím 2600V, které spolehlivě zahubí velké mouchy, komáry, můry, octomilky a fototaktický hmyz. Vlastnosti: Obsahuje USB port a držák telefonu pro nabíjení zařízení a místo pro odložení telefonu Nejúčinně... celý popis
EAN kód:4892210192639
UV vlnová délka:365
Pokrytá plocha za minutu:79
Kompletní specifikace
RY18BZA-0 - aku 18V odpuzovač hmyzu ONE+
18V Akumulátorový odpuzovač hmyzu disponuje vysokým napětím 2600V, které spolehlivě zahubí velké mouchy, komáry, můry, octomilky a fototaktický hmyz.
Vlastnosti:
Obsahuje USB port a držák telefonu pro nabíjení zařízení a místo pro odložení telefonu
Nejúčinnější UV vlnová délka pro přilákání much a hmyzu při 365Nm
Přitahuje velký poloměr pokrytí pro ochranu proti komárům a mouchám
Přenosná rukojeť a LED lampa pro zvýšení viditelnosti při pohybu v tmavých oblastech
Nastavení LED světla na 2 hodiny nebo 4 hodiny pro úsporu energie akumulátoru
Standardní výbava:
1x čistící kartáč
Baterie a nabíječka pro 18V aku systém RYOBI ONE+
Jednotlivé stroje 18V aku systému Ryobi One + se dodávají bez baterky a nabíječky. Ty se kupují samostatně nebo v tzv. výhodných startovacích sadách a jejich nabídku naleznete v záložce příslušenství. S jedinou baterií a nabíječkou tak můžete pohánět libovolný z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky systému ONE+. Nekupujete tedy s každým dalším strojem novou baterii a nabíječku, což Vám ušetří nemalé finanční náklady.
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland