RYOBI RY18CB23A-0
aku 18V chladící box ONE+ (bez baterie a nabíječky)
Ryobi RY18CB23A-0 je praktická akumulátorová chladnička a mraznička s objemem 23 litrů, ideální na cestování, kempování, výlety, rybaření, práci v terénu nebo na pláž. Díky napájení z baterie Ryobi ONE+™, domácí zásuvky nebo 12V autozásuvky ji využijete téměř kdekoliv. Hlavní výhody Objem 23 l – po... celý popis
Kompletní specifikace
Ryobi RY18CB23A-0 je praktická akumulátorová chladnička a mraznička s objemem 23 litrů, ideální na cestování, kempování, výlety, rybaření, práci v terénu nebo na pláž. Díky napájení z baterie Ryobi ONE+™, domácí zásuvky nebo 12V autozásuvky ji využijete téměř kdekoliv.
Hlavní výhody
Objem 23 l – pojme až 33 plechovek o objemu 330 ml
Funguje jako chladnička i mraznička
Nastavitelná teplota od +20 °C do -20 °C
Možnost napájení z 18V baterie Ryobi ONE+™, 230V zásuvky nebo 12V autozásuvky
Robustní kolečka a výklopné madlo pro snadnou přepravu
Praktická vypouštěcí zátka pro jednoduché čištění
Součást systému Ryobi ONE+™
Praktické chlazení na cesty i do práce
Flexibilní napájení
Chladničku lze napájet několika způsoby – pomocí 18V akumulátoru Ryobi ONE+™, ze standardní elektrické zásuvky nebo z 12V zásuvky v automobilu. Díky tomu je vhodná pro použití doma, v autě i v terénu.
Snadná manipulace a údržba
Technické parametry
Model
Ryobi RY18CB23A-0
Napětí
18 V
Objem
23 l
Teplotní rozsah
+20 °C až -20 °C
Kapacita
až 33 plechovek 330 ml
Hmotnost
cca 13,5 kg bez akumulátoru
Napájení
18V akumulátor Ryobi ONE+™, 230V zásuvka, 12V autozásuvka