- RYOBI RY18LMX46A-0
RYOBI RY18LMX46A-0
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Kompletní specifikace
18V sekačka ONE+™ se šířkou záběru 46 cm je ideální na střední až velké zahrady.
2 x 18V akumulátor ONE+™ a bezuhlíkový motor poskytují větší výkon a delší dobu chodu než jakákoli jiná sekačka z řady ONE+™.
Velký sběrný koš o objemu 55 litrů.
Snadné nastavení výšky sečení od 25 do 100 mm jednou rukou pomocí jedinečného 10-ti polohového centrálního systému nastavení výšky sečení.
Díky teleskopické rukojeti a vertikálnímu uložení zabírá sekačka méně místa v kůlně nebo garáži.
Tento výrobek vyžaduje ke svému provozu dva 18V akumulátory ONE+™ (může se jednat o různé modely).
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146 Warszawa, Poland
email: kancelar@TTI-EMEA.com