RYOBI RY18SFX35A-0
aku 18 V travní provzdušňovač ONE+ (bez baterie a nabíječky)
RY18SFX35A-0 - aku 18 V travní provzdušňovač ONE+ Vysoce výkonný bezuhlíkový motor, napájen dvěma ONE+ 18V akumulátory pro optimální dobu chodu a výkon Čtyři šířky záběru pro snadné odstranění mechu a plsti Sklápěcí rukojeti pro snadné uložení Buben se 16 čepelemi z nerezové oceli Sběrný koš a prov... celý popis
Dostupnost
Není skladem
bez DPH
Číslo produktu:5133004548
EAN kód:4892210182203
Typ motoru:aku 40 V
Otáčky:3200
Objem koše:20
Záběr:32
Nastavení výšky nožů:-10/-5/0/+5 mm
Provzdušňování:válec s provzdušňovacím hroty 76 mm
Podvozek:odolný PP
Kompletní specifikace
RY18SFX35A-0 - aku 18 V travní provzdušňovač ONE+
Vysoce výkonný bezuhlíkový motor, napájen dvěma ONE+ 18V akumulátory pro optimální dobu chodu a výkon
Čtyři šířky záběru pro snadné odstranění mechu a plsti
Sklápěcí rukojeti pro snadné uložení
Buben se 16 čepelemi z nerezové oceli
Sběrný koš a provzdušňovací cívka jsou k dostání separátně (nejsou součástí balení)
Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:
Techtronic Industries Eastern Europe sp. z o.o.
ul. Komitetu Obrony Robotników 45A, 02-146  Warszawa, Poland