  6. Scheppach BC-AG125-X-SET S
Scheppach BC-AG125-X-SET S
20 V IXES aku úhlová bruska + 2Ah baterie + nabíječka 2,4 A
EAN kód:4046664222316
Výrobce:Scheppach
Průměr kotouče:125
Typ motoru:aku 20 V bezuhlíkový
Otáčky:3000 - 10000
Vřeteno:M14
Kompletní specifikace
Bruska umožňuje pomocí tlačítek nastavení otáček v šesti stupních v rozsahu 3 000 až 10 000 ot/min, což zaručuje přesné přizpůsobení danému materiálu a aplikaci. Přední rukojeť lze nastavit do tří poloh a je vybavena integrovaným držákem na montážní klíč, což zvyšuje komfort a rychlost při výměně kotouče. Snadnou výměnu nástroje zajišťuje praktická aretace vřetene. Tento konrétní model disponuje standardním upínáním M14 a je určen pro kotouče u průměru 125 mm.
Konstrukce
Moderní bezuhlíkový motor (Brushless motor) zaručuje mimořádnou účinnost, delší dobu provozu, vysokou životnost a minimální opotřebení. Dlouhá životnost  brusky je také podpořena integrovaným systémem Softstart (pomalý rozběh) a ochranou proti přetížení. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
Stroj se navíc dodává v praktickém startovacím SETu s jednou baterií 2Ah a standardní nabíječkou 2,4 A.
Součásti balení:
bruska BC-AG125-X
ochranný štít
řezný kotouč na ocel 125 mm
montážní klíč
přídavná rukojeť
1x 20V / 2Ah baterie
1x 20V nabíječka 2,4 A
Servisní zázemí
Využijte prodloužené záruky
Baterie a nabíječky pro 20 V aku systém IXES
S bateriemi a nabíječkami ze systému 20 V IXES můžete pohánět libovolný stroj z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky. Na začátku si tedy stačí pořídit jeden z výhodných startovacích SETů a při nákupu dalšího nářadí výrazně ušetříte za dodatečné příslušenství.
POZOR! Stroje, akumulátory a nabíječky systému IXES nejsou kompatibilní se staršími 20V systémy Scheppach!