  4. Scheppach BC-BCH380/40-X
Scheppach BC-BCH380/40-X
2x20 V IXES aku křovinořez 2v1 (bez baterie a nabíječky)
Výkonný akumulátorový křovinořez Scheppach BC-BCH380/40-X kombinuje funkci strunové sekačky (vyžínače) a křovinořezu v jednom zařízení, což z něj činí ideálního pomocníka pro údržbu zahrad, sadů a dalších travnatých prostranství. Křovinořez je poháněn silnými bateriemi 2x20 V (celkem 40 V), které po... celý popis
EAN kód:4046664233909
Výrobce:Scheppach
Typ motoru:aku 2x20 V bezuhlíkový
Struna:1,6
Otáčky:4000/5000/6200
Záběr struny:38
Záběr nože:25.5
Typ strunové hlavy:automaticky nastavitelná struna
Kompletní specifikace
Křovinořez je poháněn silnými bateriemi 2x20 V (celkem 40 V), které poskytují dostatek energie i pro náročné úkoly v členitějším terénu. Se záběrem struny 380 mm (255 mm u žacího nože)  si poradí jak s trávníkem, tak i s hustým podrostem a drobnějšími nálety. Prémiový trojzubý nůž je navržen pro efektivní sečení i v náročných podmínkách, zatímco funkce Tap’n’Go u strunové hlavy umožňuje snadné poloautomatické prodloužení struny o průměru 1,6 mm. Pro zvýšení pohodlí při práci je křovinořez vybaven nastavitelnými řídítky s protiskluzovým povrchem a antivibračním uložením. Díky třem úrovním rychlosti (4000, 5000 a 6200 ot./min) můžete výkon snadno přizpůsobit konkrétním potřebám. Stroj se dá demontovat bez nutnosti použít nářadí, což výrazně usnadní přepravu nebo skladování.
Konstrukce
Moderní bezuhlíkový motor (Brushless motor) nabízí vysokou účinnost, delší výdrž baterie, dlouhou životnost a minimální opotřebení. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
Stroj se v tomto provedení  dodává pouze samostatně. Je tedy nutné vlastnit, či přikoupit dva akumulátory a nabíječku z řady 20 V IXES.
Součásti balení:
křovinořez BC-BCH380/40-X
strunová hlava
trojramenný žací nůž
pracovní postroj
Servisní zázemí
Využijte prodloužené záruky
Baterie a nabíječky pro 20 V aku systém IXES
S bateriemi a nabíječkami ze systému 20 V IXES můžete pohánět libovolný stroj z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky. Na začátku si tedy stačí pořídit jeden z výhodných startovacích SETů a při nákupu dalšího nářadí výrazně ušetříte za dodatečné příslušenství.
POZOR! Stroje, akumulátory a nabíječky systému IXES nejsou kompatibilní se staršími 20V systémy Scheppach!