Scheppach BC-EB100-X
20 V IXES aku půdní vrták (bez baterie a nabíječky)
EAN kód:4046664235309
Výrobce:Scheppach
Typ motoru:aku 20 V bezuhlíkový
Otáčky:125
Průměr vrtání:100
Délka vrtáku:800
Kompletní specifikace
BC-EB100-X je standardně vybaven vrtákem o průměru 100 mm a délce 800 mm, což z něj činí univerzální nástroj pro různé aplikace. Nabízí 3 provozní režimy: Eco pro úsporný chod, Power Mode pro maximální výkon a reverzní chod pro uvolnění vrtáku. Praktická konstrukce s nízkou hmotností a dvěma madly s měkčenou protiskluzovou úpravou zajišťuje pohodlnou manipulaci při každém použití.
Konstrukce
Moderní bezuhlíkový motor (Brushless motor) nabízí vysokou účinnost, delší výdrž baterie, dlouhou životnost a minimální opotřebení. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V.
Stroj se v tomto provedení  dodává pouze samostatně. Je tedy nutné vlastnit, či přikoupit akumulátor a nabíječku z řady 20 V IXES.
Součásti balení:
stroj BC-EB100-X
vrták 100 x 800 mm
Servisní zázemí
Využijte prodloužené záruky
Baterie a nabíječky pro 20 V aku systém IXES
S bateriemi a nabíječkami ze systému 20 V IXES můžete pohánět libovolný stroj z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky. Na začátku si tedy stačí pořídit jeden z výhodných startovacích SETů a při nákupu dalšího nářadí výrazně ušetříte za dodatečné příslušenství.
POZOR! Stroje, akumulátory a nabíječky systému IXES nejsou kompatibilní se staršími 20V systémy Scheppach!