  4. Scheppach BC-HT720-X-SET S2
Scheppach BC-HT720-X-SET S2
2x20 V IXES aku plotostřih + 2x 2Ah baterie + duální nabíječka 2,4 A
Výkonné akumulátorový plotostřih Scheppach BC-HT720-X jsou ideálním nástrojem pro snadné a efektivní tvarování živých plotů a keřů. S výkonnou střižnou lištou o délce 720 mm dosahují 2700 kmitů za minutu  umožňuje přesné a rychlé střihy až do délky 650 mm. Plotostřih si poradí s větvemi až o průměru... celý popis
EAN kód:4046664222521
Výrobce:Scheppach
Typ motoru:aku 2x20V bezuhlíkový
Otáčky:2700
Délka lišty:720
Šíře střihu:3
Kompletní specifikace
S výkonnou střižnou lištou o délce 720 mm dosahují 2700 kmitů za minutu  umožňuje přesné a rychlé střihy až do délky 650 mm. Plotostřih si poradí s větvemi až o průměru 30 mm, což z něj činí perfektní nástroj pro údržbu i hustších a odolnějších živých plotů.
Plotostřih má integrovaný držák pro zavěšení na zeď, takže se dobře skladují. Tento model s napájením 2x20 V (dohromady 40 V) vám zajistí rychlou, pohodlnou a bezpečnou údržbu vaší zahrady.
Konstrukce
Moderní bezuhlíkový motor (Brushless motor) nabízí vysokou účinnost, delší výdrž baterie, dlouhou životnost a minimální opotřebení. Pro bezpečnost jsou nůžky vybaveny bezpečnostním spínačem s funkcí rychlého zastavení lišty. Laserem řezaná protiběžná čepel s hliníkovým vodicím profilem a kovovou ochranou proti nárazu zajišťuje precizní střih. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
Stroj se navíc dodává v praktickém startovacím SETu se dvěmi bateriemi 2Ah a duální nabíječkou 2,4 A.
Součásti balení:
plotostřih BC-HT720-X
sběrač odřezků
kryt na lištu
2x 20V / 2Ah baterie
1x 20V duální nabíječka 2,4 A
Servisní zázemí
Využijte prodloužené záruky
Baterie a nabíječky pro 20 V aku systém IXES
S bateriemi a nabíječkami ze systému 20 V IXES můžete pohánět libovolný stroj z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky. Na začátku si tedy stačí pořídit jeden z výhodných startovacích SETů a při nákupu dalšího nářadí výrazně ušetříte za dodatečné příslušenství.
POZOR! Stroje, akumulátory a nabíječky systému IXES nejsou kompatibilní se staršími 20V systémy Scheppach!