  5. Scheppach BC-IW350-X-SET S
Scheppach BC-IW350-X-SET S
20 V IXES aku rázový utahovák + 2Ah baterie + nabíječka 2,4 A
EAN kód:4046664222415
Výrobce:Scheppach
Typ motoru:aku 20 V bezuhlíkový
Otáčky:0-1800 / 0-2800
Počet úderů:0-3600
Max. utahovací moment:350
Upínání:1/2"
Max. povolovací moment:370
Kompletní specifikace
Konstrukce
Utahovák nabízí dvě úrovně točivého momentu – 180 Nm a 350 Nm – což umožňuje velmi široké využití. S maximálním uvolňovacím momentem 370 Nm v levém chodu si hravě poradí i s pevně utaženými šrouby a maticemi.
Stroj se navíc dodává v praktickém startovacím SETu s jednou baterií 2Ah a standardní nabíječkou 2,4 A.
Součásti balení:
utahovák C-ID180-X
klip na opasek
nástrčný klíč 17 mm
nástrčný klíč 19 mm
nástrčný klíč 21 mm
1x 20V / 2Ah baterie
1x 20V nabíječka 2,4 A
Servisní zázemí
Využijte prodloužené záruky
Baterie a nabíječky pro 20 V aku systém IXES
S bateriemi a nabíječkami ze systému 20 V IXES můžete pohánět libovolný stroj z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky. Na začátku si tedy stačí pořídit jeden z výhodných startovacích SETů a při nákupu dalšího nářadí výrazně ušetříte za dodatečné příslušenství.
POZOR! Stroje, akumulátory a nabíječky systému IXES nejsou kompatibilní se staršími 20V systémy Scheppach!