  5. Scheppach BC-PMX100-X-SET L
Scheppach BC-PMX100-X-SET L
20 V IXES aku míchadlo stavebních materiálů + 4Ah baterie + nabíječka 2,4 A
EAN kód:4046664279938
Výrobce:Scheppach
Typ motoru:Bezuhlíkový
Otáčky:650
Druh pohonu:Akumulátorový
Napětí baterie:20
Délka hřídele:790
Upínací matice:M14
Průměr metly:100
Kompletní specifikace
Stroj se navíc dodává v praktickém startovacím SETu s jednou baterií 4Ah a standardní nabíječkou 2,4 A.
Konstrukce
Robustní míchací metla o průměru 100 mm a délce 790 mm je vybavena praktickým rychloupínacím systémem pro snadnou výměnu bez použití nářadí. Standardní závit M14 zajišťuje kompatibilitu s běžně dostupnými míchacími nástavci. Ergonomická konstrukce navíc umožňuje pohodlné držení i při delší práci.
Součásti balení:
míchadlo BC-PMX100-X
1x 20V / 4Ah baterie
1x 20V nabíječka 2,4 A
Servisní zázemí
Využijte prodloužené záruky
Baterie a nabíječky pro 20 V aku systém IXES
S bateriemi a nabíječkami ze systému 20 V IXES můžete pohánět libovolný stroj z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky. Na začátku si tedy stačí pořídit jeden z výhodných startovacích SETů a při nákupu dalšího nářadí výrazně ušetříte za dodatečné příslušenství.
POZOR! Stroje, akumulátory a nabíječky systému IXES nejsou kompatibilní se staršími 20V systémy Scheppach!