  4. Scheppach BC-PS150-X-SET S
Scheppach BC-PS150-X-SET S
20 V IXES aku prořezávací pila + 2Ah baterie + nabíječka 2,4 A
EAN kód:4046664222330
Výrobce:Scheppach
Garantovaná hladina akustického výkonu:86,8
Délka vodící lišty:150
Tloušťka vodícího článku:1,1
Rozteč řetězu:1/4
Počet článků řetězu:31
Typ motoru:Bezuhlíkový
Objem olejové náplně:0,03
Druh pohonu:Akumulátorový
Vibrace působící na obsluhu:2,5
Napětí baterie:20
Rychlost řetězu:6,8
Brzda řetězu:Ne
Automatické mazání řetězu:Ano
Kompletní specifikace
Konstrukce
Moderní bezuhlíkový motor (Brushless motor) nabízí vysokou účinnost, delší výdrž baterie, dlouhou životnost a minimální opotřebení. S šesti palcovou ProCut lištou a řetězem dosahuje pila rychlosti řezu až 6,8 m/s, což umožňuje rychlý a plynulý postup při práci. Maximální řezný průměr činí 150 mm, což z ní dělá všestranného pomocníka nejen na zahradě. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
Stroj se navíc dodává v praktickém startovacím SETu s jednou baterií 2Ah a standardní nabíječkou 2,4 A.
Součásti balení:
pila BC-PS150-X
vodící lišta
pilový řetěz
1x 20V / 2Ah baterie
1x 20V nabíječka 2,4 A
Servisní zázemí
Využijte prodloužené záruky
Baterie a nabíječky pro 20 V aku systém IXES
S bateriemi a nabíječkami ze systému 20 V IXES můžete pohánět libovolný stroj z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky. Na začátku si tedy stačí pořídit jeden z výhodných startovacích SETů a při nákupu dalšího nářadí výrazně ušetříte za dodatečné příslušenství.
POZOR! Stroje, akumulátory a nabíječky systému IXES nejsou kompatibilní se staršími 20V systémy Scheppach!