Scheppach C-HTGS200-X
20 V IXES aku nůžky na trávu a keře (bez baterie a nabíječky)
EAN kód:4046664216872
Výrobce:Scheppach
Typ motoru:aku 20 V
Otáčky:1200
Délka lišty:200
Šířka lišty na trávu:90
Kompletní specifikace
Nůžky nabízejí snadnou výměnu střižných lišt díky chytrému systému, u kterého nepotřebujete žádné nářadí. To umožňuje rychlý přechod mezi stříháním trávy a keřů. Šířka čepele pro trávu je 90 mm, což zaručuje přesnou úpravu trávníkových okrajů. Čepele pro keře s délkou střihu 200 mm se postarají o snadnou a přesnou péči o keře a živé ploty. Kvalitní tvrzené čepele zajišťují perfektní řez a dlouhou životnost.
Konstrukce
Nůžky jsou vybaveny moderním uhlíkovým motorem zajišťující plynulý chod, bezpečnostním spínačem s pojistkou a robustní převodovkou, která zaručuje jejich spolehlivý chod i při častém používání. Stroj  je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
Stroj se v tomto provedení  dodává pouze samostatně. Je tedy nutné vlastnit, či přikoupit akumulátor a nabíječku z řady 20 V IXES.
Součásti balení:
nůžky C-HTGS200-X
lišta na keře
lišta na trávu
dva ochranné kryty
Servisní zázemí
Využijte prodloužené záruky
Baterie a nabíječky pro 20 V aku systém IXES
S bateriemi a nabíječkami ze systému 20 V IXES můžete pohánět libovolný stroj z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky. Na začátku si tedy stačí pořídit jeden z výhodných startovacích SETů a při nákupu dalšího nářadí výrazně ušetříte za dodatečné příslušenství.
POZOR! Stroje, akumulátory a nabíječky systému IXES nejsou kompatibilní se staršími 20V systémy Scheppach!