  5. Scheppach C-MBS635-X-SET S
Scheppach C-MBS635-X-SET S
20 V IXES aku pásová pila na kov + 2Ah baterie + nabíječka 2,4 A
EAN kód:4046664269373
Výrobce:Scheppach
Typ motoru:Uhlíkový
Šířka pilového pásu:12.7
Řezná výška:63,5
Řezná šířka:63,5
Otáčky:330 - 630
Druh pohonu:Akumulátorový
Napětí baterie:20
Regulace otáček:Ano
Délka pilového pásu:733
Rychlost pilového pásu:1,4 - 2,7
Kompletní specifikace
Aku pásová pila C-MBS635-X je určená pro přesné dělení široké škály materiálů. Díky maximálnímu průměru řezu 63,5 mm si bez problémů poradí se železem, ocelí, nerezovou ocelí, hliníkem, mědí i plasty. Řezání probíhá bez jisker, což zvyšuje bezpečnost práce a umožňuje použití i v prostředí, kde by klasické rozbrušovačky nebyly vhodné.
Stroj se navíc dodává v praktickém startovacím SETu s jednou baterií 2Ah a standardní nabíječkou 2,4 A.
Součásti balení:
pásová pila C-MBS635-X
1x 20V / 2Ah baterie
1x 20V nabíječka 2,4 A
Servisní zázemí
Využijte prodloužené záruky
Baterie a nabíječky pro 20 V aku systém IXES
S bateriemi a nabíječkami ze systému 20 V IXES můžete pohánět libovolný stroj z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky. Na začátku si tedy stačí pořídit jeden z výhodných startovacích SETů a při nákupu dalšího nářadí výrazně ušetříte za dodatečné příslušenství.
POZOR! Stroje, akumulátory a nabíječky systému IXES nejsou kompatibilní se staršími 20V systémy Scheppach!