  4. Scheppach C-PHTS410-X-SET S
Scheppach C-PHTS410-X-SET S
20 V IXES aku multifunkční stroj 2v1 + 2Ah baterie + nabíječka 2,4 A
EAN kód:4046664222408
Výrobce:Scheppach
Garantovaná hladina akustického výkonu:89
Délka vodící lišty:200
Tloušťka vodícího článku:1,3
Rozteč řetězu:3/8
Počet článků řetězu:33
Typ motoru:Uhlíkový
Objem olejové náplně:0,1
Druh pohonu:Akumulátorový
Vibrace působící na obsluhu:3,04
Napětí baterie:20
Rychlost řetězu:4,5
Brzda řetězu:Ne
Automatické mazání řetězu:Ano
Maximální délka:2,35
Minimální délka:1,75
Kompletní specifikace
Plotostřih má nastavitelný úhel hlavy v 11 pozicích (90°–240°) a délka lišty dosahuje 410 mm. Celkový dosah činí až 2,6 m, což umožňuje snadné stříhání i vyšších živých plotů.
Prořezávací pila má nastavení úhlu ve 4 pozicích (135°–180°), rychlost řezu 4,5 m/s, délku řezu 180 mm a celkový dosah až 2,35 m. Je ideální pro přesné prořezávání větví. Díky plynule nastavitelnému teleskopickému hliníkovému nástavci lze snadno dosáhnout i na těžko přístupná místa. Bezpečná manipulace je zajištěna protiskluzovou rukojetí s bezpečnostním spínačem, zatímco automatické mazání řetězu a možnost výměny a napnutí řetězu bez nářadí usnadňují údržbu. Ramenní popruh potom zajišťuje pohodlí při práci a snižuje únavu.
Konstrukce
C-PHTS410-X je vybaven moderním uhlíkovým motorem zajišťující plynulý chod. Dlouhá životnost a spolehlivost jsou zajištěny kvalitními kovovými převody a pokročilou technologií výroby střižné i pilové lišty. Stroj  je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
Stroj se navíc dodává v praktickém startovacím SETu s jednou baterií 2Ah a standardní nabíječkou 2,4 A.
Součásti balení:
multifunkční stroj C-PHTS410-X
nástavec s plotostřihem
nástavec s řetězovou pilou
1x 20V / 2Ah baterie
1x 20V nabíječka 2,4 A
Servisní zázemí
Využijte prodloužené záruky
Baterie a nabíječky pro 20 V aku systém IXES
S bateriemi a nabíječkami ze systému 20 V IXES můžete pohánět libovolný stroj z více než 30 různých modelů nářadí a zahradní techniky. Na začátku si tedy stačí pořídit jeden z výhodných startovacích SETů a při nákupu dalšího nářadí výrazně ušetříte za dodatečné příslušenství.
POZOR! Stroje, akumulátory a nabíječky systému IXES nejsou kompatibilní se staršími 20V systémy Scheppach!